SALON MEBLOWY CHOJNICE

 

Jako Firma z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty charakteryzowały się najwyższą jakością, a ich wykończenie cechowały się niezwykłą precyzją. Nasze meble dopasowujemy do Państwa potrzeb, abyśmy mogli gościć w Państwa domach przez wiele lat. Oferta oferowana w naszym sklepie rozwijamy o najnowsze trendy, dbając jednocześnie o zachowanie przystępnych cen. Meble zakupione w naszym sklepie meblowym w chojnicach dowozimy nawet tego samego dnia, o szczegóły zapytaj sprzedawcę.

01. JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM

Od momentu powstania firmy kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość wykonania naszych mebli. Codzienna ciężka praca, dbałość o jakość i detale sprawiają, że każdego roku przybywa coraz więcej zrealizowanych pomysłów i zadowolonych klientów.

02. PASJA I ZAANGAŻOWANIE

Meble to nasza pasja – jest to pierwsze hasło reklamowa marki JARPOL, które powstało w latach 90-tych. Od samego początku tworzenie mebli to nasze życie, nasza pasja.

03. WSPÓŁPRACA I RELACJE

Słuchamy bardzo uważnie naszych klientów, ich oczekiwań oraz wymagań. Najważniejszy dla nas jest człowiek oraz relacje z każdym klientem. Najcenniejsze dla nas są twarze zadowolonych ludzi, którzy po czasie wracają do nas.

04. TRADYCJA I INNOWACYJNOŚĆ

Każdego dnia szukamy nowych pomysłów, opracowujemy nowe rozwiązania technologiczne nie zapominając o prawdziwej sztuce stolarskiej.

05. WIARYGODNOŚĆ I ZAUFANIE

Od 1994 roku jako firma rodzinna działamy na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Na każdym kroku spotykamy się z klientami, u którym nasze meble z tamtych lat nadal zdobią wnętrza. Od 2000 roku znajdujemy się w Chojnicach na ul. Subisława 19, stały adres, duża powierzchnia ekspozycyjna, meble oznaczone logiem JARPOL

06. OTWARTOŚĆ I CIEKAWOŚĆ

Żaden pomysł nie jest nam obcy. Każda rozpoczęta realizacja to inne spojrzenie na wnętrze. Naszych inspiracji szukamy na licznych szkoleniach, designerskich targach meblowych w Polsce jak również na największych wystawach w Europie, takich jak Eurocucina w Mediolanie czy IFA w Berlinie.

Call Now Button