Salon Meblowy – 2.000 m2 ekspozycji 

MEBLE NA WYMIAR – KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

Jarpol Meble

SPRZĘT AGD

JARPOL MEBLE to wiodący na rynku producent mebli kuchennych oraz największy w regionie dystrybutor sprzętu AGD. W ofercie posiadamy wiele urządzeń niedostępnych w marketach agd-rtv a dostępnych tylko w najlepszych studiach kuchennych w Polsce. Na wiele produktów udzielamy studyjnej, pełnej 5-letniej gwarancji producenta zupełnie za darmo. Zapraszamy do naszego showroomu, w którym zaprezentowane mamy wiele ciekawych rozwiązań. JARPOL to autoryzowany partner poniższych marek jak również wielu innych.

Jak wygląda idealna kuchnia? Czy wyróżnia się chromowaną stalą? Czy jest bardziej powściągliwa w formie z wykończeniami z kamienia? Będziesz w niej gotować dla jednej, dwóch, czy dwudziestu osób? Wraz z Franke wierzymy, że każda kuchnia powinna być wyjątkowa, jak Ty. To miejsce, w którym czujesz się swobodnie, kiedy gotujesz, jesz, spędzasz miło czas, świętujesz i nie tylko. Właśnie dlatego chcemy stworzyć dla Państwa idealną kuchnię — począwszy od zlewozmywaka, przez baterie po piekarnik, a także od rana do nocy. Każdego dnia. jesteśmy wyłącznym autoryzowanym studiem Franke w Chojnicach.

Jeżeli w najlepszych kuchniach świata mamy nową, intrygującą atmosferę, to zawdzięczamy to marce FALMEC. Ta włoska firma stała się absolutnym punktem odniesienia w dziedzinie jakości, innowacji oraz designu. Każdy okap to swoiste dzieło sztuki dopracowane w każdym detalu po to aby atmosfera w kuchni była wyśmienita. Kolekcja cały czas wzbogacana jest przełomowymi innowacjami. Falmec – najcichsze okapy na świecie. Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym przedstawicielem Falmec w Chojnicach dlatego też udzielamy pełnej 5-letniej gwarancji.

Niezależnie czy słodkie czy pikantne, Twoje śniadanie będzie zawsze doskonale przyrządzone. Zadbają o to urządzenia marki Whirlpool. Łatwość użytkowania, nowoczesny design, automatyczne przepisy. Jako jeden z największych przedstawicieli na większość produktów udzielamy bezpłatnej 5-letniej gwarancji.

Przede wszystkim design i nowoczesność. Rozwiązania wprowadzające czyste powietrze do wszystkich domów na świecie. Esencję Elica stanowią wyszukane materiały i najnowocześniejsze technologie, które łączą się z ciągłymi badaniami i doświadczeniami. Od 1970 roku, kiedy to włoch Ermanno Casoli stworzył pierwsze urządzenie filtrujące. Jarpol to jedyny rekomendowany partner marki Elica w Chojnicach.

SOLGAZ to polski producent innowacyjnych i wyróżniających się płyt gazowych bez płomieni. Są to płyty, których inni producenci nie posiadają w swojej ofercie. Od 2002 roku firma ta stawia na energooszczędną technologię gazową połączoną z estetyką i łatwością utrzymania szklanych płyt. Uzupełnieniem są nowoczesne piekarniki oraz inteligentne okapy.

Twoje mieszkanie z urządzeniami marki AEG? To doskonały pomysł. Nowoczesne urządzenia, innowacyjne rozwiązania, które sprawią, że Twoje mieszkanie zyska na funkcjonalności i stylu. 

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst

tekst