Salon Meblowy – 2.000 m2 ekspozycji 

MEBLE NA WYMIAR – KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

JARPOL OD WNętrza

NASZA FIRMA

Wizją firmy JARPOL MEBLE jest tworzenie wnętrz dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm. Mając na uwadze to, że dla coraz większej ilości osób kuchnia jest dzisiaj najważniejszym i najczęściej użytkowanym pomieszczeniem.

Od momentu powstania firmy kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość wykonania naszych mebli. Firma JARPOL MEBLE powstała w 1994 roku jako niewielki zakład rzemieślniczy, obecnie licząca powierzchnię 2000 m2 ekspozycji oraz 1000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Specjalizujemy się w produkcji kuchni nowoczesnych i klasycznych, mebli pokojowych, sypialnianych oraz szaf z drzwiami przesuwnymi. Poza tym naszą produkcję uzupełnia oferta mebli gotowych, sprzęt AGD, mebli wypoczynkowych oraz materacy. Naszą misją jest pomaganie i aktywna pomoc przy realizacji Państwa pomysłów. Codzienna ciężka praca, dbałość o jakość i detale sprawiają, że każdego roku przybywa coraz więcej zrealizowanych pomysłów i zadowolonych klientów.

“Posiadamy szeroki wybór sprzętu do zabudowy w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakupione u nas urządzenia montujemy w cenie mebli, dodatkowo na większość urządzeń AGD klient otrzymuje u nas 5 lat gwarancji. Oczywiście, wykonujemy projekty kuchni od pomiaru po wizualizację. Zapewniamy transport i montaż naszych kuchni, meble to nasza pasja a kuchnia to ulubione miejsce, które lubimy aranżować naszym klientom” – zaznacza Jarosław Papka, właściciel firmy JARPOL

DESIGN to dla nas nie tylko wzornictwo. Jest to umiejętność korzystania z zasobów naturalnych, nietuzinkowych materiałów i nowych technologii. Poszukujemy inspiracji w otaczającym nas świecie, obserwujemy jak zmienia się styl naszego życia i z tego czerpiemy inspiracje. Dostarczamy naszym klientom najnowsze rozwiązania, które zmieniają wnętrza na bardziej praktyczne. Dzięki temu wyróżniamy się na naszym rynku. Projekty sygnowane marką JARPOL są połączeniem doświadczenia iwyjątkowych umiejętności, z nowoczesnością i designem dyktowanym światowymi trendami. Nasze meble nie są produkowane na masową skalę. Głównym celem jest dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego oprócz wstępnej obróbki mechanicznej, każdy produkt powstaje w wyniku ręcznej pracy doświadczonych pracowników, bez których niemozliwe byłoby osiągnięcie końcowego efektu w zamierzonej postaci. Można powiedzieć, że są to towary luksusowe ale w rozsądnej cenie.

“Słuchamy bardzo uważnie naszych klientów, ich oczekiwań i wymagań . Najważniejszy jest dla nas człowiek i jego potrzeby, dlatego staramy się zaspokoić oczekiwania naszych klientów” – podkreśla Łukasz Rydzik, kierownik oraz projektant Salonu Meblowego